KOMIX je dětská interaktivní skupina, která vystupuje se samostatnými pořady na akcích

Přijedeme i za vámi! Interaktivní pořady plné písniček nejen z našich muzikálů, tance, her a soutěží.

Název pořadu: Z pohádky do muzikálu a zase zpátky, 45 – 60 minut. Pořad můžeme doplnit vystoupeními našich umělců jako hostů.

 

Kontakt a objednávky: Linda Matoušková,

e-mail: linda.matouskova@pixapro.cz, tel.: 603 516 647

Technické požadavky: připojení na 6 portů (máme vlastní), běžné ozvučení

 

Hrají:

1/ Kateřina Průšová / Lucie Pokorná / Petra Smolíková

2/ Kiki Petráková / Veronika Boháčová / Dominika Pješčáková

3/ Kateřina Voborská / Elin Herbeck / Kristýna Dvořáková

4/ Mikuláš Matoušek / Jakub Ondříček / Michal Sehnal

5/ Rozálie Mühlová / Adéla Vágnerová

 

Scénář: Alena a Jan Pixovi, Režie: Alena Pixová, Choreografie: Radek Fišer, Kostýmy: Evženie Rážová, Líčení a účesy: Jitka Štičková, Foto: Petr Štička

 

GALERIE:

HRAJÍ:

Kateřina Průšová

Kateřina Průšová

Kačí

Ahojda, já jsem Kačí a je mi 16let. Studuji druhým rokem konzervatoř v Praze. Hraji v divadle Hybernia v muzikálech Kapka medu pro Verunku, Sněhová Královna, Alenka v kraji zázraků (kde hraji Alenku) a Královna Kapeska. Kromě učinkování v divadle také natáčím v České televizi na Déčku pořad Wifina. Dělám pole dance, akrobacii na kruhu a stepuji. Kromě divadla miluji snad všechny sporty a nejvíce ze všeho ty adrenalinové.

16 let, zájmy: Móda

HRAJÍ:

Petra Smolíková

Petra Smolíková

Péťa

Ahoj, Já jsem Péťa a je mi 12 let. Chodím do muzikálového studia Múzy v Ondřejově. Účinkuji v muzikálu Královna Kapeska. Vystupuji i se svým tatínkem Jakubem Smolíkem, se kterým jsem si zazpívala i na novém cédéčku. Když mám volno tak vždy ráda podniknu něco se svými kamarády.

12 let, zájmy: filmy

 

 

HRAJÍ:

Lucie Pokorná

Lucie Pokorná

Lucka

Ahojky, já jsem Lucka a je mi 13let. Chodím do muzikálové přípravky Múzy v Kolovratech. Účinkuji v muzikálu Alenka v kraji zázraků, Sněhová Královna a Královna Kapeska. Chodím společně s Kačí na pole dance. Volný čas trávím nejraději s kamarády venku.

13 let, zájmy: zdravý životní styl

 

 

 

Veronika Boháčová

Veronika Boháčová

Verča

Ahoj, já jsem Verča a je mi 15 let. Prvním rokem chodím na konzervatoř Jaroslava Ježka. Účinkuji v muzikálech Bídnici, Kapka medu pro Verunku, Alenka v kraji zázraků a Královna Kapeska. Ve volném čase se věnuji hře na ukulele a skládání vlastních písniček. Ráda čtu a kreslím.

15 let, zájmy: literatura

Kiki Petráková

Kiki Petráková

Kiki

Ahoj, já jsem Kiki a je mi 14 let. Hraji v pražských muzikálech Alenka v kraji zázraků a Mýdlový princ. Když mi bylo 11 byla jsem na pěvecké soutěži Sanremo Junior v Itálii, kde jsem dostala speciální ocenění poroty. Od té doby zpívám na různých koncertech jako host (Leony Machálkové, Pavla Vítka…). Nedávno jsem vydala své první CD Cesta ke hvězdám.

14 let, zájmy: sociální sítě

Dominika Pješčáková

Dominika Pješčáková

Domča

Ahoj, já jsem Domča a je mi 14 let. Účinkuji v muzikálu Královna Kapeska. Minulý rok jsem byla ve finále soutěže SanremoJunior. Nejvíc ze všeho miluji zpěv a tanec, na který chodím i do tanečního studia. Zpívám na různých koncertech školy se školní kapelou. Miluji všechny styly hudby, ale nejvíc Rock.

14 let, zájmy: hudba

Kateřina Voborská

Kateřina Voborská

Kačka

Ahojky, já jsem Káťa a je mi 13 let. Účinkuji v muzikálech Královna Kapeska a Alenka v kraji zázraků. Navštěvovala jsem muzikálové studio Múzy v Kolovratech. Jsem ve výběrové taneční skupině výrazového tance. Chodím do sboru Coro Piccolo. Ve volném čase se věnuji hře na klavír a ukulele. Také ráda kreslím.

13 let, zájmy: tanec

Elin Herbeck

Elin Herbeck

Elin

Nazdárek, já jsem Elin a je mi 12let. Chodím do muzikálového studia Múzy v Benešově. Účinkuji v muzikálu Královna Kapeska. Miluji všechny jazyky a také se je ráda učím.

12 let, zájmy: trendy

Kristýna Dvořáková

Kristýna Dvořáková

Týnka

Ahoj, já jsem Týnka a je mi 12 let. Účinkuji v muzikálu Královna Kapeska. Chodím do muzikálového studia Múzy v Benešově. Miluji sporty – nejvíc ze všeho gymnastiku, které se věnuji.

12 let, zájmy: sport

Mikuláš Matoušek

Mikuláš Matoušek

Miky

Ahoj, já jsem Miky a je mi 13 let. Chodím do muzikálového studia Múzy v Kolovratech, tanečního centra Promodance a pěveckého sboru Coro Piccolo. Účinkuji v muzikálech Královna Kapeska, Alenka v kraji zázraků, Kapka medu pro Verunku. Hrál jsem v muzikálech Čas růží, Antoinetta královna Francie a Přízrak Londýna. Na obrazovce jste mě mohli vidět v seriálu Modrý kód, nebo ve filmech Nabarvené ptáče či Křižáček. Už od malička hraji na bicí a mám vlastní kapelu. Kromě divadla a bicích mám rád PC hry, jako asi každý kluk.

13 let, zájmy: hry

Jakub Ondříček

Jakub Ondříček

Kuba

Zdravím, já jsem Kuba a je mi 13 let. Chodím do muzikálového studia Múzy v Kolovratech. Hraji v muzikálech Alenka v kraji zázraků. Kromě divadla miluji vědu a vesmír. Jsem takový malý vědátor.

13 let, zájmy: věda

Michal Sehnal

Michal Sehnal

Míša

Ahoj já jsem Míša a je mi 11 let. Chodím do muzikálového studia Múzy v Ondřejově. Od čtyř let hraji na klavír. Ve volném čase rád jezdím na kole nebo jsem venku s kamarády. Taky miluji divadlo ať už jako divák nebo jako herec.

11 let, zájmy: divadlo

Adélka Vágnerová

Adélka Vágnerová

Áďa

Ahoj, jsem Áďa a je mi 10 let. Hraji v muzikálu Královna Kapseka a chodím do muzikálového studia Múzy v Kolovratech. Kromě divadla mám strašně ráda zvířátka. Jezdím na koních a ráda se mazlím s kočičkami. Chodím na gymnastiku, která mě moc baví.

10 let, zájmy: zvířata

Rozálie Mühlová

Rozálie Mühlová

Rozinka

Ahoj, já se jmenuji Róza a je mi 10 let. Navštěvuji muzikálové studio Múzy, v Královně Kapesce hraji malou Zlatovlásku.

 

10 let, zájmy: výtvarné umění