KRÁLOVNA KAPESKA

TERMÍNY A OBJEDNÁNÍ VSTUPENEK

GALERIE – fotografie z Kapky medu pro Verunku

Královna Kapeska je volným pokračováním a vše bude stejně krásné

kostýmy, dekorace, hudba i výkony herců.

OBSAZENÍ A TVŮRČÍ TÝM

HUDBAHUDEBNÍ ARANŽMÁ A NAHRÁVKA: Tomáš Beran, SCÉNÁŘ: Alena a Jan Pixovi, 
TEXTY PÍSNÍ: Kristýna Pixová  REŽIE: Juraj Čiernik, CHOREOGRAFIE: Petra Parvoničová
SCÉNA: Martin Černý, KOSTÝMNÍ VÝTVARNÍCE: Evženie Rážová
LIGHTDESIGN: Pavel Dautovský, SOUNDDESIGN: Petr Ackermann
MASKY: Pavel Pavlovský, HUDEBNÍ NASTUDOVÁNÍ: Tomáš Beran
PRODUCENT: Lenka Pixová

O MUZIKÁLU – PŘÍBĚH, ROLE, ZAJÍMAVOSTI

KRÁLOVNA KAPESKA je druhým dílem veleúspěšné KAPKY MEDU PRO VERUNKU, NA KTEROU VOLNĚ NAVAZUJE zbrusu nový muzikál, Královna Kapeska, je opět založen na krásném pohádkovém příběhu, jak už je u producentské společnosti PIXA PRO dobrým zvykem. Královna Kapeska bude poprvé v českých zemích uváděna jako 2. díl k původnímu muzikálu, je totiž volným pokračováním divácky velmi úspěšného muzikálu KAPKA MEDU PRO VERUNKU. Také je již čtvrtým muzikálem společnosti PIXA PRO, která aktuálně v Divadle Hybernia uvádí další dva pohádkové muzikály Alenku v kraji zázraků a Sněhová královna.

 

Nový příběh přináší pokračování životních osudů královských rodů Popelky, Zlatovlásky, Honzy a Královny přírodních sil – KAPESKY. Těšit se můžeme na skvělé interprety, úžasnou hudbu, výpravné dekorace a jedinečné kostýmy, jak už je u společnosti PIXA PRO dobrým zvykem. Potvrzení herci a zpěváci jsou Anna Julie Slováčková, David Gránský, Martina Pártlová, Míša Nosková, ale čeká nás i celá řada překvapení i dalších hvězdných osobností.

 

Premiéra muzikálu se uskuteční 7. března 2018 v Divadle Hybernia v Praze. Vstupenky na premiéru budou k dispozici i ve volném prodeji. Předprodej vstupenek bude zahájen v průběhu měsíce října 2017.