LETNÍ

MUZIKÁLOVÝ

TÁBOR 2021

O LMT

Letní muzikélový tábor pořádáme v roce 2021 již po čtvrté.

Výuka probíhá denně a to herectví, zpěv, tanec, výroba kostýmů a kulis. Děti se učí i moderovat a natáčet reportáže. 

Večerní program jsou diskotéky, pěvecké i jiné soutěže, noční bojovky, sportovní hry, zpíváme u ohně.

Děti jsou rozděleny do skupinek o max. 12-ti dětech. Po celou dobu nacvičujeme s dětmi 6 zkrácených verzí známých muzikálů (Pro letošní rok zatím plánujeme Starce na chmelu, West side story, Rebely, dvě pohádky a jeden autorský muzikál)

 

TERMÍN TÁBORA

30.6. – 10.7. 2021

 10.7. sobota od 16h závěrečné vystoupení všech skupin pro rodiče, babičky, dědečky, sourozence.

 

MÍSTO TÁBORA

První ročník proběhl na zámku Rožmberk, druhý a třetí u Českého Štěnberka v osadě Vrábor. Letos se chystáme do RESORTU BLATNICE u Mladé Vožice, v okr. Tábor. Areál je uzavřený uprostřed krásné krajiny plné rybníků vhodných ke koupání. 

Každý pokoj má své sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo a malá lednička.

 

 

 

 

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN 

 Tábor je určen pro všechny nadšené děti od 6- 18 let. První den tábora probíhá „konkurz“ po kterém jsou dětem přiřazeny role v jednotlivých muzikálech a jsou rozděleny do skupin s přihlédnutím k věku a schopnostem. Děti předvedou písničku, básničku a společný tanec. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.

 

LEKTOŘI

Hlavním organizátor tábora je Lenka Pixová, Jan Pixa tvoří pro děti scénáře autorských muzikálů, Alena Pixová je hlavním lektorem herectví a režíruje tři muzikály. Učitelem tance je Radek Fišer, asistentkou je Kateřina Herčíková. Zpěv učí Gabriela Urbánková s Lindou Matouškovou. Scénu a kostýmy s dětmi připravuje Markéta Hodrová. Naše nejstarší děti letos poprvé pod vedením Kateřiny Průšové sami připraví celé jedno představení.

 

CENA TÁBORA

Tábor stojí 7.900. Do 31.3 je splatná záloha 3.000 Kč, doplatek ve výši 4.900 Kč je splatný do 15. 6. 2021. Záloha je nevratná. Doprava na tábor a z tábora je individuální.

 

ZAHÁJENÍ TÁBORA

 Nástup dětí na tábor je první den mezi 13 – 15h. Tábor končí závěrečným vystoupením v sobotu. Po vystoupení si rodiče děti odvezou.

DALŠÍ INFORMACE 

linda.matouskova@pixapro.cz

tel.: 603 516 647

 

 

 

 FOTOGALERIE VRÁBOV 2019

FOTOGALERIE ROŽMBERK 2018