LETNÍ

MUZIKÁLOVÝ

TÁBOR 2023

O LMT

Letní muzikálový tábor pořádáme v roce 2023 již po šesté.

Výuka probíhá denně a to herectví, zpěv, tanec, příprava kostýmů a rekvizit. Děti se učí i moderovat a natáčet reportáže. 

Večerní program jsou diskotéky, pěvecké i jiné soutěže, noční bojovky, sportovní hry, zpíváme u ohně.

Děti jsou rozděleny do skupinek o max. 15-ti dětech. Po celou dobu nacvičujeme s dětmi 8 zkrácených verzí autorských muzikálů. Pro rok 2023 muzikály teprve vymýšlíme.

 

TERMÍN TÁBORA

2.7. – 14.7. 2023

14.7. pátek od 16h závěrečné vystoupení všech skupin pro rodiče, babičky, dědečky, sourozence.

MÍSTO TÁBORA

První ročník proběhl na zámku Rožmberk, druhý a třetí u Českého Štěnberka v osadě Vrábov. Letos se chystáme potřetí do RESORTU BLATNICE u Mladé Vožice, v okr. Tábor. Areál je uzavřený uprostřed krásné krajiny plné rybníků vhodných ke koupání. 

Každý pokoj má své sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo a malá lednička.

ZAHÁJENÍ TÁBORA

Nástup dětí na tábor je první den mezi 13 – 15h. Tábor končí závěrečným vystoupením v pátek. Po vystoupení si rodiče děti odvezou.

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN 

 Tábor je určen pro všechny nadšené děti od 6-ti let. První den tábora probíhá „konkurz“ po kterém jsou dětem přiřazeny role v jednotlivých muzikálech a jsou rozděleny do skupin s přihlédnutím k věku a schopnostem. Děti předvedou písničku, básničku a společný tanec. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.

 

 

 

 

, ,  

 

 

 

 LEKTOŘI

Hlavním organizátor tábora je Lenka Pixová, Jan Pixa tvoří pro děti scénáře autorských muzikálů, Alena Pixová je hlavním lektorem herectví a režíruje tři muzikály, druhé tři muzikály s dětmi připraví Kateřina Průšová.  Jeden muzikál připraví Jana Zenáhlíková a Gabriela Urbánková. Učitelem tance je Radek Fišer, asistentkou je Kateřina Herčíková a Viktorie Tandlerová. Zpěv učí Linda Matoušková, Jana Zenáhlíková, Gabriela Urbánková a František Korynt. Scénu a kostýmy s dětmi připravuje Markéta Hodrová. 

CENA TÁBORA 

Cena tábora je 12.900. Do 28.2. je splatná záloha 4.000 Kč, doplatek ve výši 6.900 Kč je splatný do 31. 5. 2023. Doprava na tábor a z tábora je individuální. Opět je možné pojištění.

 

STORNO PODMÍNKY

 Záloha 4000 Kč je nevratná.

U zbytku úhrady 6.900 Kč jsou storno podmínky tyto v (případě onemocnění / úrazu a jiných důvodů neschopnosti):

  • zrušení rezervace 90 – 30 kalendářních dnů před datem příjezdu 30% ceny 
  • zrušení rezervace 29 – 8 kalendářních dnů před datem příjezdu 50% ceny 
  • zrušení rezervace 7 – 0 kalendářních dnů před datem příjezdu 100% ceny 

Onemocnění / úraz při pobytu v Resort Blatnice – dítě zaplatí pouze tu část ubytování a stravy kterou využil. Při dřívějším odjezdu z jiných důvodů bude účtována částka 100%.

V případě, že budete mít zájem uzavřít storno pojištění jako v loňském roce kontaktujte nás na emailu: marketa.hodrova@pixapro.cz (informace zašleme e-mailem)

V případě zrušení tábora z důvodu vládních opatření v souvislosti s COVID 19 – bude vrácena celá částka.

DALŠÍ INFORMACE 

 linda.matouskova@pixapro.cz

tel.: 603 516 647

 

 

 FOTOGALERIE VRÁBOV 2019

FOTOGALERIE ROŽMBERK 2018