LETNÍ

MUZIKÁLOVÝ

TÁBOR 2024

O LMT

Letní muzikálový tábor pořádáme v roce 2024 již po sedmé.

Výuka probíhá denně a to herectví, zpěv, tanec, příprava kostýmů a rekvizit. Děti se učí i moderovat a natáčet reportáže. 

Večerní program jsou diskotéky, pěvecké i jiné soutěže, noční bojovky, sportovní hry, zpíváme u ohně.

Děti jsou rozděleny do skupinek o max. 15-ti dětech. Po celou dobu nacvičujeme s dětmi 8 zkrácených verzí autorských muzikálů. Pro rok 2024 muzikály vymýšlíme.

 

TERMÍN TÁBORA

30.6. – 12.7. 2024

12.7. pátek od 16h závěrečné vystoupení všech skupin pro rodiče, babičky, dědečky, sourozence.

MÍSTO TÁBORA

První ročník proběhl na zámku Rožmberk, druhý a třetí u Českého Štěnberka v osadě Vrábov. Letos se chystáme potřetí do RESORTU BLATNICE u Mladé Vožice, v okr. Tábor. Areál je uzavřený uprostřed krásné krajiny plné rybníků vhodných ke koupání. 

Každý pokoj má své sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo a malá lednička. Tentokrát zrušíme přistýlky, aby ubytování bylo pro děti příjemnější.

ZAHÁJENÍ TÁBORA

Nástup dětí na tábor je první den mezi 13 – 15h. Tábor končí závěrečným vystoupením v pátek. Po vystoupení si rodiče děti odvezou.

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN 

 Tábor je určen pro všechny nadšené děti od 6-ti let. První den tábora probíhá „konkurz“ po kterém jsou dětem přiřazeny role v jednotlivých muzikálech a jsou rozděleny do skupin s přihlédnutím k věku a schopnostem. Děti předvedou písničku, básničku a společný tanec. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.

 

 

 

 

 

 

 LEKTOŘI

Hlavním organizátor tábora je Lenka Pixová, Jan Pixa tvoří pro děti scénáře autorských muzikálů, Alena Pixová je hlavním lektorem herectví a režíruje dva muzikály, další dva muzikály s dětmi připraví Kateřina Průšová.  Dva muzikály připraví Jana Zenáhlíková a Gabriela Urbánková. Učitelem tance je Radek Fišer, asistentkou je Kateřina Herčíková, Kateřina Voborská a Klára Šmídová. Zpěv učí Linda Matoušková, Jana Zenáhlíková, Gabriela Urbánková, Mikuláš Matoušek. Scénu a kostýmy s dětmi připravuje Markéta Hodrová a Lucie Gebauer.  

CENA TÁBORA 

Cena tábora je 13.900. Do 28.2. je splatná záloha 5.000 Kč, doplatek ve výši 8.900 Kč je splatný do 31. 5. 2024. Doprava na tábor a z tábora je individuální. Opět je možné pojištění-přihlásit se k němu můžete ZDE

 

STORNO PODMÍNKY

 Záloha 5000 Kč je nevratná.

U zbytku úhrady 8.900 Kč jsou storno podmínky tyto v (případě onemocnění / úrazu a jiných důvodů neschopnosti):

  • zrušení rezervace 90 – 30 kalendářních dnů před datem příjezdu 30% ceny 
  • zrušení rezervace 29 – 8 kalendářních dnů před datem příjezdu 50% ceny 
  • zrušení rezervace 7 – 0 kalendářních dnů před datem příjezdu 100% ceny 

Onemocnění / úraz při pobytu v Resort Blatnice – dítě zaplatí pouze tu část ubytování a stravy kterou využil. Při dřívějším odjezdu z jiných důvodů bude účtována částka 100%.

V případě, že budete mít zájem uzavřít storno pojištění jako v loňském roce kontaktujte nás na emailu: marketa.hodrova@pixapro.cz (informace zašleme e-mailem)

DALŠÍ INFORMACE 

 linda.matouskova@pixapro.cz

tel.: 603 516 647

 

 

 FOTOGALERIE VRÁBOV 2019

FOTOGALERIE ROŽMBERK 2018