NA CO SE TĚŠIT

Na co se můžete těšit v roce 2019 ?

  • Sněhovou královnou hrajeme ještě 20 a 27.1, a v únoru 10 a 24
  • V březnu a dubnu pro vás vrátíme na 6 představení Alenku v kraji zázraků
  • V květnu a červnu Kapku medu pro Verunku
  • Královnu Kapesku budeme hrát na podzim 2019

YOUTUBE KANÁL

Připojte se k našemu Youtube kanálu a vyhrajte 2 vstupenky na jakékoliv naše představení:

YOUTUBE KANÁL

Podpisové akce

Po každém dopolední představení budou i nadále podpisové akce s našimi herci!

PROČ SE PŘIJÍT PODÍVAT?

Máte doma děti, teenagry, babičku s dědou nebo protivnou tchýni a nevíte co se všemi podniknout? Vyražte se všemi do divadla Hybernia na velkolepé a výpravné muzikály rodiny Pixových, které jsou pro všechny generace a nemají konkurenci!

Máte rádi pohádky? Vyražte na Alenku v kraji zázraků, Sněhovou Královnu, Kapku medu pro Verunku, Královnu Kapesku a nebo rovnou na všechny.

Pohádkové muzikály tvoří zkušená produkce Pixa-pro, což je rodinná firma. Jan a Alena Pixovi píší scénáře, jejich dcera Kristýna píše texty a druhá dcera Lenka to celé produkuje. Vnoučata Kateřina, Radek i Dominick v muzikálech hrají.

Pixa-pro totiž dává šanci i talentovaným dětem. Děti si Pixovi vychovávají už od malička, vedou vlastní muzikálovou akademi Múzy, kde vychovávají bezmála 100 dětí. Ty nejlepší se uplatňují v jejich projektech.

Kromě dětských hvězd Kateřiny Průšové, Viktorie Tandlerové, Miloslava Frýdla, Radka Raděje, Mikuláše Matouška můžete v muzikálech Pixa – Pro vidět i známé tváře jako třeba Davida Gránského, Martinu Pártlovou, Aničku Slováčkovou, Míšu Sejnovou, Mahulenu Bočanovou, Sabinu Laurinovou, Lindu Finkovou, Míšu Noskovou, Felixe Slováčka jr., Lukáše Adama, Jana Fantu, Ríšu Pekárka, Ernesto Čekana a kolem 150-ti dalších, které pobaví celé publikum.

Každý muzikál je plný humoru, ale zároveň plný ponaučení. Úžasnou hudbu od Tomáše Berana, Vašo Patejdla či Zdeňka Bartáka s akčními choreografiemi od Petry Parvoničové a neuvěřitelnými hereckými výkony krásně doplňuje velkolepá scéna od Martina Černého a nápadité kostýmy od Evženie Rážové, Martina Černého či Kateřiny Bláhové. V muzikálech si každý najde to své a nikdo se nebude nudit. Po dopoledních představení jsou autogramiády, kde se mohou diváci s herci vyfotit nebo si nechat podepsat program či svůj deníček.

Tak neváhejte, vezměte děti malé i velké, babičky i dědy a každého koho potkáte a přijďte společně do divadla Hybernia na nejúspěšnější rodinné muzikály v Praze.

MÍŠA NOSKOVÁ – ÚRAZ KVŮLI DĚTEM

 

Produkční společnost Pixa-pro, která právě zahajuje v pražském Divadle Hybernia svou sedmou divadelní sezónu, není známá jen díky úspěšným rodinným muzikálům Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna, Alenka v kraji zázraků a Královna Kapeska. Je zajímavá i tím, že se věnuje a dává příležitost talentovaným dětem. Děti v muzikálech produkce Pixa-pro nejen hrají, ale produkční společnost se o ně také stará, připravuje a vychovává je pro případná divadelní povolání. V muzikálových kroužcích nazvaných MÚZY je zkušení lektoři učí herectví, zpěv i tanec a v divadle poznávají další divadelní profese. Kostymérky, maskéry, režiséry, zvukaře, osvětlovače. Letos poprvé Pixa-pro uspořádala letní muzikálový tábor MÚZY, kterého se zúčastnilo 65 dětí ve věku 8 – 15 let. Kromě autorů a realizátorů úspěšných muzikálů produkční firmy Pixa-pro, přijeli děti učit také moderátorka a herečka Gabriela Partyšová, zpěvačky a herečky Míša Nosková a Genny Ciatti a tanečník a choreograf Radek Fišer. Od rána do večera se hrálo, zpívalo a tančilo a všichni společně nacvičili muzikálové představení, které na závěr s velkým úspěchem děti předvedly rodičům a pozvaným hostům. A když tábor po deseti dnech skončil, většina dětí se loučila s pláčem a doma prý dodnes o všem vyprávějí a za rok všichni chtějí přijet znovu, protože prý tak úžasný tábor ještě nezažily. A to i přes jediný a dost nepříjemný zážitek, kterým byl kuriózní úraz Míši Noskové. Na muzikálovém táboře byla se svou dcerkou Eliškou, jinak také velice nadanou herečkou, kterou můžete společně s maminkou vidět v Královně Kapesce. Jeden večer se pořadatelé rozhodli, jak to na táborech bývá, udělat dětem pro radost strašidelnou „bojovku“. Pro každou legraci vždy ochotná Míša se rozhodla dělat šíleného strašidelného ducha. Přehodila si přes sebe bílé prostěradlo, což bylo sice výhodné vzhledem k náročnosti kostýmu, nevýhodné však v tom, že vůbec nic neviděla. S velmi strašidelným křikem běhala po louce a v té tmě a s prostěradlem přes hlavu narazila do železné lavičky. Ta se s ní převrhla, Míša udělala přemet zakončený kotrmelcem, což v té tmě vypadalo jako nacvičený efektní kousek strašidelného ducha. Jenže nacvičený nebyl. Ta těžká lavička rozsekla Míše lýtko a narazila břicho. Sice to bolelo, ale statečná Míša se tomu smála a strašidlo ten večer dohrála. Nesmála se však dlouho. V noci, když už všichni spali, přepadly Míšu silné bolesti břicha a tak se sama, aniž by někomu něco řekla, posadila za volant a jela do pětadvacet kilometrů vzdálené nemocnice. Dorazila tam s velkým sebezapřením, a  lékaři zjistili, že kromě krvácející nohy má i naraženou slezinu, což je úraz nejen bolestivý, ale i nebezpečný. Míša v nemocnici zůstala. Příště tedy na muzikálovém táboře žádné šílené divoké strašidlo, Míšo, ale raději buď třeba hodná víla Lesanka.  Tu totiž Míša kouzelně hraje v muzikálech Královna Kapeska nebo Kapka medu pro Verunku.