Využijte našich speciálních nabídek a vezměte své děti za kulturou! Pozvěte je do země možností či nemožností Alenky v kraji zázraků za speciální ceny.

1. Na vaše nesčetné žádosti jsme pro vás připravili na představení všechna dopolední představení do 31.12. 2017 omezené množství rodinných vstupenek. V 1.kategorii (řada 3 – 16) můžete získat 4 vstupenky za cenu 1 990 Kč (místo 2 760 Kč). Sleva se uplatní na celý nákup, a lze jí uplatnit při koupi 4, 8 … atd. vstupenek. Slevový kód je RODINA

2. Sleva 100 Kč na každou zakoupenou vstupenku, při registraci do našeho newsletteru zdePo zaregistrování vám přijde speciální kód, který uplatníte stejným způsobem jako kód na rodinné vstupné, viz. níže. Vstupenek můžete zakoupit libovolné množství do libovolné kategorie. Sleva se uplatní vždy na jednu vstupenku, proto je třeba kód zadat opakovaně.

3. Sleva na vstupenky III. kategorie – 290 Kč (běžná cena 490 Kč). Abychom umožnili návštěvu opravdu každému zařadili jsme tuto slevu na sedadla v řadách 24 – 27. Při nákupu použijte kód ALENKA290. Nebojte se vzdálenosti, v Hybernii se hlediště zvedá a navíc jsou k dispozici podsedáky. Sleva se uplatní vždy na jednu vstupenku, proto je třeba kód zadat opakovaně.

4. Sleva 30% + tričko zdarma – na všechna představení Alenky do 30.11. 2017, při koupi vstupenek na balkon. Při nákupu použijte kód BALKON. Tričko obdržíte během představení v Divadle Hybernia. Sleva se uplatní na celý nákup.

Slevy nelze kombinovat

Vstupenky s použitím slevového kódu můžete zakoupit online následujícím způsobem:

  1. Klikněte na vstupenky https://pixapro.cz
  2. Vyberte si termín a klikněte na symbol „košíku“
  3. Zvolte požadovaný počet míst v hledišti, po zazelenění vybraných míst klikněte na „objednat
  4. V poli “Slevové poukázky” zadejte vybraný kód slevy a potvrďte znaménkem +.

Vstupenky můžete objednat i na e-mailu: objednavky@pixapro.cz
Nebo tel. čísle: 777 551 830