Produkce muzikálů

Muzikálová představení Sněhová královna, Kapka medu pro Verunku a Alenka v kraji zázraků v Divadle Hybernia

Produkční služby

Potřebujete zorganizovat kompletně celou vaší akci ?? Najměte si nás a my vše připravíme podle vašich představ od A-Z. Originální nápady, dlouholeté zkušenosti i kontakty.

Akce na míru

Zorganizujeme a zařídíme vystoupení či pořad přímo podle vašich požadavků se známými i méně známými umělci.

Dětské pořady

Vystoupení a pořady pro děti  přímo na míru pro vaší akci, i mimo divadlo (firmy, obce, školy či školky). Velká databáze pořadů i umělců pro různé věkové kategorie.

Firemní představení

Speciální představení pro firmy, buď možnost pronájmu balkónu pro 80 osob i s možností zajištění rautu, objednání celého představení za zvýhodněnou cenu nebo představení či vstupenek v rámci firemníchbenefitů pro zaměstnance.

Zájezdová představení

Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna i Alenka v kraji zázraků přijede za vámi ! Byli jsme v Ostravě, Českých Budějovicích, v létě 2017 jsme byli na Lokti a na Konopišti.

Partnerství – spojení s naší značkou

možnost partnerství (sponzoring) vaší společnosti s jedinou velkou produkcí zabývající se výpravnou muzikálovou tvorbou pro děti již mnoho let – efektivní podpora kvalitní původní české produkce, velký mediální zásah jak v Divadle v centru Prahy tak ve spojení s naší značkou (web, face, mediální partneři)